Londýn

2:52 PM Unknown 1 Comments

Tak jsem se včera vrátila z Londýna. Byla jsem tam sice se zápalem plic, protože takové věci přijdou vždycky v období dovolené, ale tak nejsme lidi z cukru, že.

Musím říct, že na to kolik toho mám procestováno, byla tohle jedna z nejhezčích destinací vůbec. Byli jsme ubytovaní přes airbnb a měli jsme krásnou, malou, minimalistickou ložnici. A taky lustr v podobě žárovky. Mně se to líbilo moc, fotky jsem zveřejňovala i na instagramu. Jeli jsme jen s příručním zavazadlem (kabelka, baťůžek), takže dost úsporně a na necelých 5 dní. V jednom zavazadlu oblečení, v druhém jídlo.

Do Londýna jsme jeli připravení, se zakreslenými plány. Měli jsme vytisklých spoustu článků a v mapě vyznačená místa, kam chceme jít. Samozřejmě podle barviček a dnů. Nebudu vám vypisovat úplně vše, co jsme viděli. Ale řeknu vám, co se mně osobně líbilo nejvíc. První peckou bylo Sea life London. Obří akvária všude kolem vás. A hlavně žraloci. Udělala jsem i sestříhané video. Je točené jen mobilem, ale přesto se myslím povedlo. (přepněte si do HD)

Další byl samozřejmě Tower Bridge, který je naprosto úchvatný. Dále St. James park. Byli jsme ve všech parcích, ale tenhle byl rozhodně nejlepší. Většinou jsme tam obědvali, kolem nás skákaly veverky a i jiná zvířata (tam už ale nedokážu určit druh, nicméně se to dost podobalo kachnám). Bylo to opravdu nádherné a vůbec by mi nevadilo v Londýně žít.
1 comment:

  1. Londýn je moc hezké město :) byla jsem tam před pár lety a dovezla si spoustu zážitků :)

    Nela z blogu Růžová rtěnka

    ReplyDelete