Nákupy v Londýně

7:44 PM Unknown 6 Comments


Dneska bych vám ráda ukázala, co jsem si přivezla z Londýna. Jak už jsem psala v minulém článku, jeli jsme jen s příručním zavazadlem a místa nebylo mnoho. Vlastně jsme si i s Jiřím říkali, že nepůjdeme do Primarku. Nebo takhle, já to říkala. Pyšně a statečně. Jenomže pak jsme se nějakou uličkou vynořili přímo vedle vedle obrovského Primarku na Oxford street. "Tak tam hodíme alespoň očko? Jenom očko!" začala jsem přemlouvat. No a jelikož jsme stihli už všechny naše cestovací plány, bylo jasno. A tak jsme šli hodit očko. Což znamená, že jsme se nerozdělovali jako třeba v Drážďanech, ale vedl si mě pěkně za ručičku. Protože pak bych se mohla ztratit mezi regály a z hození očka by byla akce na kdoví jak dlouho.

Ale! Držela jsem se. Koupila jsem opravdu jen potřebné. Jednou věcičkou byl krásný zlatohořčicový svetr z úžasně příjemného materiálu. V Praze jsem už dlouho sháněla pěkný, ale žádný jsem nenašla a tenhle mi padl do oka hned. Navíc se v Londýně ještě hodil.
Dalším pořízeným kouskem byla starorůžová džínová bundička s kožíškem, která se taky moc hodila. A navíc jsem také sháněla džínovou bundičku :-). Tyhle věci byly o něco dražší. Svetr jako v klasických řetězcích a bundička 20 liber, což je víc, než jsem chtěla dávat, ale za džínovou bundičku je to zase super. A tak jsem ji vzala, protože je prostě boží.
Posledním (ano, posledním!) úlovkem z Primarku je klasicky set kalhotek. Tentokrát jsem si vzala krásné sametové.

... a když jsme se nějakým omylem ocitli na Oxford street po druhé, Jiří mi ještě koupil dáreček ve Victorias Secret <3 Opět dvoje krásně sametové kalhotky a třetí roztomiloučké s kraječkami a květinkami. No měla jsem hroznou radost.


6 comments:

 1. Obdivuju tě, že sis toho nakoupila tak málo :) Všechno vypadá krásně! :)

  Another Dominika

  ReplyDelete
 2. Spodní prádlo od Victoria´s Secret miluji a patří mezi mé nejoblíbenější kousky :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete
 3. Krásne spodné prádlo. Ale ako inak od Victoria Secret.
  Štýl ženy

  ReplyDelete