Retro šatičky

7:01 PM Unknown 0 Comments

Kdyby se vám snad zdálo, že jsem celá černá, tak se nenechte zmýlit - mám vínovou rtěnku a vínově červené boty. Podzim mám ráda (když pořád jen neprší). Líbí se mi, že si člověk může obléct prakticky co chce a při tom se šíleně nepotí a (vetšinou) ani nemrzne. Jak můžete vidět u mě - mám své oblíbené letní šatičky přes teplé punčochy a černý rolák. Ty šaty mám moc ráda. Přijdou mi roztomilé a i trošku retro. Koukala jsem na ně tehdy pár měsíců a nakonec jsem neodolala. Mám ráda takové věci, kolikrát mi přijde, že byla dřív móda mnohem hezčí. Na ruce můžete vidět i můj prstýnek s pravou perličkou. Je snad můj nejoblíbenější. Přijde mi takový speciální a mnohem krásnější, než kdyby na něm byl nějaký diamant.

Longchampka je moje klasika. Nejčastěji nosím černou, protože se mi hodí ke všemu a věci si z ní většinou ani nevyndavám. Pro někoho móda babiček, já je ale zbožňuju. :-)

Na podzimu miluju i voňavé svíčky (moc doporučuji ty z Primarku, vždy si nakoupím na celou sezónu a voní jak Yankee candles), barvy všude kolem, teplé ponožky, čaje a horkou čokoládu. A pokud náhodou prší, zachumlám se do peřin a poslouchám jak venku všechno šustí.
0 coments: