Top: Hoola bronzer od Benefitu x Konturující set od Trend it up

6:10 PM Unknown 2 Comments

Ahoj! Mám tu pro vás opět srovnávací a zároveň recenzující článek. Konečně mám totiž nějakou dobu dlouho chtěný Hoola bronzer od Benefitu.

Ještě předtím, než jsem si ho koupila, jsem hledala podobnou a levnější alternativu. Výběr padl na konturující paletku od Trend it up. Můžete porovnat na fotkách, že odstín bronzeru je dost podobný, až na to, že Hoola stojí něco přes tisícovku a set od Trend it up něco přes stovku.

A jak se teda v závěru liší?

Konturující set byla moje srdcovka, měla jsem ho ráda, protože mi krásně sedla barva. Moc na pleti ale nedržel, což bylo obrovské mínus a taky fakt, kvůli kterému jsem si nakonec pořídila Hoolu.  Paletka obsahuje tři pudry po 2,5g, ale já jsem použila rozjasňovač zřídka a konturující pudr zůstal netknutý. Šlo mi už při koupi hlavně o bronzer.
Myslím si, že je to ten typ kosmetiky, kterého můžete mít (a spoustu lidí má) doma kvantum. Tudíž žádný kvalitní zázrak, ale radost udělá a na pár hodin poslouží dobře.

Co se týče bronzeru od Benefitu, velké mínus je jednoznačně cena. Balení obsahuje ještě štěteček a zrcátko. Pudr trošku práší, ale nic, co by se nedalo překousnout. Má určitě lepší pigmentaci a rozhodně déle drží. I večer ho na sobě najdete, což se mi u Trend it up moc nestávalo. Vlastně asi nikdy.

Já mám balení, které obsahuje 8g, ale dá se sehnat i 4g za půlku ceny.
Vydrží věky, ale určitě bych po něm zapátrala znovu. Tvářenku nemám (momentálně) žádnou, ale bronzery, ty mi vyhovují. Myslím si, že kdo je zase tak nenosí, je to pro něj zbytečně drahý produkt a odstínem seženete podobné - například právě od drogérkového Trend it up. Pokud chcete ale investovat a budete bronzer nosit, tak se to jednoznačně vyplatí. Ještě bych řekla, že nejsem bledulka, pro ty by mohl být odstín moc tmavý.

Máte někdo Hoola bronzer?2 comments:

  1. broznér vyzerá super, ale neviem či som dostatočne zaťažená na tento produkt a vyhodila by som zaň tak veľa peňazí. keby je to rozjasňovač tak by som dotoho asi išla ;)

    ReplyDelete
  2. vždy, keď Hoola niekde vidím mám pocit, že ho potrebujem a keď som pred kúpou alebo ho držím v ruke, cúvnem..:D, ale minule som videla video, po ktorom som si povedala, že ho fakt potrebujem:DD

    ReplyDelete