Maska pro vlasy, které nikdy nedorostou Lee Stafford

12:08 PM Unknown 3 Comments

Opět je tu nějaká ta recenze a tentokrát na kvalitnější kosmetiku od Lee Stafford. Konkrétně jde o Treatment for hair that never grows (maska pro vlasy, které nikdy nedorostou). Koupila jsem si jí na základě velice pozitivních recenzí na internetu. Maska byla označovaná jako růžový zázrak. A jak jsem byla spokojená já?

Maska stojí 300 Kč, když máte štěstí. Když ne, tak kolem 400-500 Kč. Což je docela hodně, takže jsem koupi dlouho odkládala, hlavně když jde jen o 200 ml balení, které vám vydrží cca měsíc. Slibuje, že vám zmírní vypadávání vlasů, vlasy hydratuje, podpoří růst a pomůže zničeným konečkům. Mimo jiné zajistí objem.

Rovnou na začátku vám prozradím, že jsem trošku zklamaná. Maska sice naprosto úžasně voní, ale bohužel mi začala i rychleji mastit vlasy. Nevím čím to je, protože se to snad nikomu dle internetu nestalo, ale mně bohužel nesedla. Objem jsem po ní také určitě neměla. Vypotřebovala jsem celé balení, používala ji skoro při každém mytí (obden) dle návodu a dávala ji od kořínků ke konečkům. Vlasy byly sice druhý den moc krásné, konečky zacelené, vlasy hebké a voňavé, ALE další den už byly konečky opět ve stejném stavu, takže mám za to, že je zacelily jen silikony na pár hodin a nejde o dlouhodobý efekt.

Co se týče růstu vlasů, tak jsem změnu rychlosti nezaznamenala, nicméně mi vlasy stále rostou a nejsou seklé na jedné délce. Vlasy mi padají/nepadají pořád stejně (nemám s tím žádný velký problém), takže zde asi nedokážu objektivně soudit.
Zvažovala jsem, zda si nekoupit ještě jedno balení, protože slečny na internetu říkají "Vydržte." Tedy co se týče rychlejšího růstu. Nakonec jsem se ale rozhodla, že za ní znovu ty ne úplně malé peníze nedám, kor když mi mastí vlasy. Podívám se po jiné masce, která mi sedne lépe.

Máte zkušenosti s touto maskou, nebo nějakými produkty od Lee Stafford?3 comments:

 1. Škoda, žes fakt nezaznamená ten růst, kdyby jo tak po něm asi fakt skočím :D mě vlasy rostou pomalu takže teď používám Milvu a vkládám do ní velké naděje jelikož zatím je dost fajn :) jinak značku znám jen minimálně :)

  MagicBeautyLife

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mně vyrostly vlasy cca o 1,5 cm za ten měsíc, ale to je asi tak normální no, vlasy mi vždy rostly celkem dobře :)

   Delete
 2. Taky teď hledám něco co mi urychlí růst vlásků, tak ej škoda, že tento produkt to asi nebude :D.
  Beauty by K.

  ReplyDelete