Podzimní

10:37 PM Unknown 3 Comments

Ještě jsem se ani nerozkoukala a už je za mnou půlka druhého zimního semestru. Všechno to hrozně rychle utíká. Už dokonce kupuji dárky na Vánoce, je to asi můj nejoblíbenější čas a mám všechno ráda pod kontrolou, ne věci řešit na poslední chvíli. 

Letos je pro mě ale největší dárek vymalovaný a vůbec zrekonstruovaný pokoj. Sdílím ho s bráchou -dvojčetem-, a konečně tu mám (skoro) všechno podle představ. Zatím je to v procesu, ale mám z toho už teď hroznou radost. Bílé zdi, hnědo-šedo-bílý chlupatý koberec, bílá židle s bílým chlupatým potahem a opět bílý chlupatý potah/kobereček pod nohy.. Málo věcí a spoustu bílých polštářů. Nevím ani jak se to stalo, ale jako malá jsem byla fakt bordelář. Pak najednou bum prásk a potřebuji mít všechno urovnané, naklizené a čisté. Aby všechno ladilo a já se cítila hezky. Design mě baví. Hlavně nemít kupy věcí. Plánuji si ještě koupit stejnobarevná (nečekaně bílá nebo klasicky dřevěná) ramínka a ještě je pár věcí v procesu. Ale jsem z toho nadšená a domů chodím s radostí. A na Vánoční výzdobu se taky hrozně těším. 

A teď k tomu, co mám na sobě - je už sice dávno podzim, ale ani to mi nezabránilo si vzít letní kalhoty a ještě si je ohrnout (hm). K nim mám sportovní adidas boty, velký huňatý rolák opět z hm a černý kožíšek z vintedu, ale originálně také hm. Kabelku vídáte často, protože je má nejoblíbenější. Tahám ji skoro ke všemu a je to klasická Le Pliage od Longchamp.3 comments: