Kosmetika The Balm - stojí za to?

3:11 PM Jannie Bel 4 Comments

Dneska vám povím něco o pár produktech značky The Balm, kterou určitě všichni znáte. :-) Není to drogérková a ani úplně nejlevnější značka, nicméně z těch "lepších" se pohybuje ještě na relativně cenově dostupné hladině (jeden z těchto produktů kolem 500 - 600 Kč)

Značka The Balm není testovaná na zvířatech a má úžasné obaly (pro mě designově nejhezčí obaly vůbec). Já od ní mám bronzer Bahama Mama (který jsem dostala k Vánocům - bude ještě video), druhý bronzer Betty-Lou manizer. Pak vám ukážu slavný rozjasňovač Mary-Lou manizer a pudr na obočí Brow Pow.Začala bych rozjasňovačem Mary-Lou. Ani já vám neřeknu něco o moc jiného, než se dočtete všude jinde. Je úžasný. Krásně drží, je přirozený, takže se hodí na každodenní líčení a řekla bych, že se hodí na všechny druhy pleti. Kromě toho má úžasný obal jako většina The Balm produktů a i zrcátko. Pokud si chcete pořídit kvalitní rozjasňovač, směle do něj. Nebudete litovat!Jako druhou vám ukážu jeho sestřičku - bronzer Betty-Lou. Má v sobě drobné třpytky, které ale na pleti nejsou vidět. Řekla bych, že je trošku obtížnější s ním udělat přirozený look a maličko hůř se s ním pracuje. Pro bledulky bych ho asi nedoporučovala. Já ho mám ráda, sahám po něm ale méně často. Výdrž je taková lepší střední. Znova bych si ho asi nepořídila, na pleti je i lehce do oranžova a existuje spoustu lepších bronzerů. Bahama Mama je dost tmavý, nebo se takový alespoň zdá. Mně ale vyhovuje i tento odstín a pracuje se s ním lépe než s Betty Lou. Nemá v sobě žádné třpytky a dokáže vám opravdu krásně vykonturovat obličej. Výdrž vám řeknu až ve videu (Co jsem dostala k Vánocům), ale zatím mi přijde, že drží pěkně a zdá se mi celkově lepší než již zmiňovaný první bronzer. Dokonce mi přijde o něco přirozenější, ačkoliv se to podle odstínu nezdá. Jsem hrozně ráda že ho mám a ten bych si znovu pořídila. :-)


Jako poslední tu je pudr na obočí Brow pow. Toto je odstín Light Brown a i když bych snesla možná o trošku tmavší, tak díky tomu, že se s ním pracuje velice dobře, přizpůsobí se krásně barvě vašeho obočí. Používám ho skoro každý den a jsem moc spokojená. Drží výborně, přežije i tvrdý trénink. :-) Ten tedy rozhodně doporučuji, je božský!


4 comments:

 1. Taky mám od této značky pár výrobků. Dostala jsem je zase k narozeninám a jsem docela spokojená. :-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete
 2. Před několika týdny jsem si pořídila svůj první produkt od The Balm a to rozjasňovač Mary-Lou a ani jednou jsem jeho koupi nelitovala. Už se dívám po dalším produktu od této značky :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete
 3. Love your post dear ♥
  If you want you can check out my blog.I write about fashion,beauty and lifestyle.Maybe we can follow each other and be great blogger friends !

  http://herecomesajla.blogspot.ba/

  ReplyDelete
 4. ja zatiaľ ešte nemám žiadny produkt od tejto značky, ale vždy ma dostanú tie krásne obaly <3

  ReplyDelete