Leopard uprostřed lesa / plavky z aliexpress

12:00 PM Unknown 5 Comments

Tohle byl jeden z dalších krásných letních večerů. Sluníčko, voda a příroda. 

Když jsem byla malá, tak jsem trávila hodně času v přírodě. Všechny lesy, rybníky, každá louže...to bylo moje a ráda na to vzpomínám. Jak jsem se ale dostala do puberty, ze všeho nejradši jsem měla pětihvězdičkové hotely, luxusní bazény a načechranou postel.

Neříkám, že to už nemám ráda. Mám. A kdo by si to nenechal líbit, tak kecá. :-) Ale čím jsem starší, tím víc mě lákají zase špinavé rybníky, tůry lesem, cesty jen tak do neznáma, pikniky uprostřed louky a nebo spaní pod širákem.

Žít na vesnici by sice asi nebylo pro mě. Ale žít blízko tohohle ve městě, to je přesně to, co si jednou představuju. A nejlepší je, že blízko tohohle bydlím už 21 let a neměla jsem o tom ani páru. :-) 

Mimochodem, minulý rok jsem psala článek o tom, že mě velice zaujaly jednodílné plavky. Letos jsem si také jedny pořídila - takovéhle leopardí. Co vy a jednodílné plavky? Ano, nebo ne?
Kdyby se vám líbíly, seženete je na aliexpresu za necelých 7 dolarů zde (klik).
5 comments:

 1. ja som si kúpila tiež toto leto prvýkrát jednodielne plavky, ale mám aj dvojdielne tak uvidím koľkokrát si ich oblečem. Inak tebe sa veľmi hodia, krásne fotky <3

  ReplyDelete
 2. Tie plavky vyzerajú fajn. Jednodielné som ešte nemala ale nebránim sa im.

  Suesanqa

  ReplyDelete
 3. Joj, ja tiež ľúbim prírodu! :) Chcela by som bývať neďaleko mesta, kde to mám blízko k nemu, ale ešte bližšie k lúke alebo lesu.
  Čo sa týka plaviek, jednodielne plavky sú podľa mňa krásne, ja ich mám veľmi rada. Takže za mňa určite áno, palec hore! :) A navyše, veľmi pekné fotky.

  ReplyDelete
 4. Ty plavky jsou super, taky jsem si nedávno koupila nové, jednodílné. Jako dítě jsme s kámoškami spaly pod širákem, ale ráno na nás padala rosa a moc příjemné to nebylo. :-D
  welcometomyworld

  ReplyDelete
 5. Presne si opísal môj vysnený domov. Niekde blízko mesta ale zároveň blízko takejto krásy! Už sa teším keď sa u nás oteplí, pretože teraz je to pocasie také všelijaké a pôjdeme niekde stanovať.
   xxAlexandra MS ALWAYS LATE


  ReplyDelete