Zkouškové za mnou!

3:35 PM Unknown 3 Comments

Yes! Po náročném druháku můžu říct, že jdu do třeťáku a i s úspěšným skórem. :-) Všechny zkoušky mám za sebou a doufejme, že nebudu muset prodlužovat a příští rok touhle dobou budu dělat státnice. Na vysoký to všechno tak hrozně rychle utíká. Těsně před zkouškovým jsem byla na soutěži až v Gdaňsku, byl to skvělý zážitek a zkušenost.

Za samotné zkouškové jsem strávila hodně času v lese, snědla pár veggie hamburgrů, tunu sushi, přežila ve zdraví párty na chatě, která byla naprosto skvělá, válela se bosá v trávě, několikrát jsem vlezla do vody a zkrátka jsem se snažila užít každou minutu, i když stresu taky nebylo málo. Dále jsem nafotila i pár dalších fotek s mým oblíbeným fotografem a až vše bude hotovo, jako vždy to vyvěsím na instagram. :-)

Mimo jiné jsem si taky koupila tyhle krásné žluté mini šatičky <3 a plavky s třešničkama a mým oblíbeným vysokým pasem. Tohle léto dávám šanci i barvám, pokud jsou to kousky, ve kterých se cítím dobře. :-) Chlupaté pantofle mě stále nepřešly a k černým jsem si koupila i bílé. Strávila jsem v nich celé loňské léto a tohle léto tomu pravděpodobně nebude jinak!
3 comments:

  1. tak to ti gratulujem! ja som pred nedávnom zvládla maturitu, takže teraz už len blog :) krásne fotky <3

    ReplyDelete
  2. Gratuluju k úspěšným zkouškám! :)
    Jinak ty žluté šaty jsou skvělé!

    ReplyDelete