DIY Riverdale haul

10:23 AM Unknown 1 Comments

Od té doby, co máme doma Netflix jsem zblázněná do někoika seriálů. Viděla jsem jich fakt spousty. Free Rein,  Riverdale, Stranger things, 13 Reasons why, Skins, Scream a teď mám rozkoukaný Teen Wolf. Tohle jsou ty, které jsem dokoukala úplně do konce a určitě bych si na nějaké ještě vzpomněla :-D

Kdo nezná Netflix, stručně představím. Je to vlastně americký server, na kterém jsou filmy on-line. V mobilní aplikaci se dají stáhnout do mobilu i off-line, kdy nepotřebujete internet. Samozřejmě jelikož je to americký server, české filmy tam nenajdete a české titulky hodně zřídka. Co jsem ale slyšela, dají se tam nějak stáhnout. Když sledujete ale filmy anglicky s anglickými titulky, ještě se vám posune angličtina. Je to samozřejmě placená služba, základní profil stojí myslím kolem 260Kč/měsíc s tím, že se dá přihlásit na několik mobilů/počítačů/televizí. Počet myslím snad ani není omezený, ale je omezený počet zařízení, na kterém mohou běžet filmy/seriály zároveň.

A teď zpět k seriálům. Jeden z těch mých nejoblíbenějších je  již zmiňovaný Riverdale, kde čekám na další sérii. Tenhle článek asi nebude pro lidi, kteří seriál vůbec neznají, ti kteří ano, ho jistě ocení. Pokud tedy nejsou fanoušky té "hodnější a lepší" strany :-D.

Na Aliexpressu jsem si objednala nažehlovačku Serpentího znaku a nažehlila si ji na bundičku a jsem z toho hrozně nadšená! Pro ty, kteří seriál neznají, dají se možná trošku přirovnat ke Zmiozelu, nebo prostě těm o něco "zlejším a nebezpečnějším". A jako bonus ještě pár obalů na mobil. Jsem momentálně opravdový fanoušek!ODKAZY:1 comment: