Primark, TK Maxx, Nyx

6:44 PM Unknown 1 Comments

Zrovna jedu z Berlína domů a tak mě napadlo, že by vás zajímalo, co jsem pořídila. :-) 
Najdete tam snad všechny obchody, na které si vzpomenete, chybí už jen VS. Nicméně já jsem nejvíce pořídila v Primarku, pak outletu TK Maxx a vezu si i něco z Nyxu. 

Začnu klasicky Primarkem. Vezu si domů krásnou vínovou sukni. Tenkrát jsem stejnou ulovila v second-handu, ale byla mi velká. Tehdy jsem myslela, že si jí nechám přešít, ale vzhledem k materiálu z jakého byla, by to nevypadalo dobře a tak jsem ji poslala dál. Teď jsem stejnou viděla právě v Primarku a konečně v mojí velikosti. :-)

Další jsem si pořídila podzimní botky na podpatku. Jednoduché, černé, na zavazování. Viděla jsem je na youtube v nějakém zahraničním haulu a vida - čekaly tam na mě. Poslední v mé velikosti. S botami z Primarku jsem obecně spokojená. Za výbornou cenu a zatím se mi žádné nerozpadly. A že jich mám!

Ulovila jsem i svetřík s duhou. Podobný už jsem si dlouho chtěla pořídit a tenhle mi seděl jako ulitý. Podobnou kolekci mělo nějakou dobu tuším i HM. Druhý kousek tohoto typu je roláček v lahvově zelené barvě.

Další věcí, kterou jsem si odnesla je paletka se třpytivými stíny ve formě gelu. Obyčejně si oči stíny moc nemaluji, mám zapadlejší víčka a pokud by se mi stíny neslily, nebo byly vidět, byl by to hotový zázrak. Nicméně tyhle stíny plánuji používat na soutěže a tím, že jsou to glitry a ještě ve formě gelu mají takové variabilní využití.

Nějaký produkt na čištění štětců sháním už také dlouho. Koukala jsem na Ali, ale stále se mi nic tak moc nelíbilo a v Primarku jsem objevila čistítko ve tvaru unicorna. Mramor, rosegold barvy a tyhle druhy trendů mě minuly, nicméně unicorni a mořské víly mě ne a ne pustit. :-)

A mezi takovými drobnostmi jsem koupila roztomilé čelenky s mašličkou, ponožky s volánky a kruhové náušnice různých velikostí. Strašně dlouho se mi líbí kruhy, ale nikde jsem neviděla nějaké kvalitnější za rozumnou cenu. Tedy, v tu dobu, co jsem byla v Primarku...

Když se kouknete na poslední fotku, můžete na nich vidět další kruhy. Ty jsem později ulovila v outletu TK Maxx. Mají tam úžasné ceny a samé kvalitní kousky. Seženete tam od kvalitních náušnic až po svetry TH, bundy MK, kvalitní značkové boty a všechny světoznámé dražší značky. Tyhle náušničky konkrétně jsou pozlacené stříbro a stály mě 10 eur, což je dokonalá cena. Taky jsme tam pokoupili něco na Vánoce, ale to vám teď ukazovat nemůžu. :-) Přesto pokud budete mít cestu do Berlína, outlet určitě doporučuji navštívit. 

A jako poslední mám z Nyxu fixační sprej. Už jsem po nějakém koukala v Praze a nakonec si vezu z Berlína.1 comment: