Rimmel Lasting finish 25h

10:03 AM Unknown 4 Comments

Může to být tak rok zpět, co jsem se bála make-upů. Z puberty jsem měla zafixováno, že jsem nikdy netrefila odstín a ve snaze ušetřit peníze koupila nekvalitní make-up, který na obličeji vypadal jako maska. Potom jsem několik let brala HA a moje pleť byla perfektní. Nicméně teď si už občas make-up vezmu, protože pod vlivem mých vlastních hormonů už bych kampaň na dokonalou pleť dělat nemohla. Nemám ji nějakou špatnou, ale ani perfektní jako dřív. 

Pleť se mi změnila ze suché na mastnější, s občasnými suchými místy. Šlo mi hlavně o to, nemít na pleti masku a o nějaký náznak přirozenosti. Rozjasňovač si dávám ráda výrazný, ale zrovna podklad chci mít jako svoji vlastní pleť. Zároveň jsem ale nechtěla investovat do drahých make-upů, protože jsem ani nevěděla, jak dobře trefím odstín, zda mi bude sedět... a tak jsem hledala v drogérii.

Našla jsem spoustu dobrých recenzí na make-up Rimmel Lasting finish 25h. A tak jsem ho zkusila. Vypadá přirozeně, když chci, tak není poznat, že ho na sobě mám a docela dlouho vydrží. Krytí nemá nějak dramaticky velké, ale pokud nemáte vyloženě silné akné, s drobnými pupínky a červenými flíčky si poradí skvěle.

Já ho mám ve 3 odstínech, protože mi stačí projít na sluníčku a už mám zase jinou barvu. A co je horší, než špatný výběr odstínu make-upu, že. Mohu ale s čistým svědomím říct, že mám občas pocit, jakoby se barvě pleti vyloženě přizpůsobil. Je ale jasné, že o tři odstíny barvu nezmění. :-)


4 comments:

 1. Taky používám makeup od Rimmelu a jsem velmi spokojená. :-)
  Povídání nejen o kosmetice

  ReplyDelete
 2. Mne Rimmel make-upy žiaľ nevyhovovali, no teno vyzerá zaujímavo :)

  ReplyDelete
 3. S tímhle make-upem od Rimmel zkušenosti nemám, ale jsem nadmíru spokojená s pudrem ze stejné řady, jako je make-up :-)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete
 4. Tohle byl asi můj první make-up který jsem začala tehdy používat. Byl hodně fajn, ale teď jsem už nějakou dobu věrná makeupu od Catrice :)

  MagicBeautyLife

  ReplyDelete