Original beauty blender vs fake

3:47 PM Unknown 4 Comments

Dlouhou dobu jsem nechápala, co mají ostatní na houbičkách a beauty blenderech. Byla jsem věrný zastánce štětců. 

Pak jsem si řekla, že tomu dám šanci a hloupě vyzkoušela nejdřív neoriginální beauty blender, protože se mi nechtělo hned dávat pětikilo za houbičku, které jsem nevěřila. Ten ale skončil v koši, vůbec mi nevyhovoval. Poté jsem tomu opět dala šanci, znovu koupila jen klasickou houbičku a i když jsem už bylo o něco spokojenější, pořád to nebylo žádné wow

Klasická houbička není tak měkká, nezvětší se a manipulace s ní je složitější a chvílemi až nepříjemná. Občas mi přišla fakt trvdá, i když jsem ji poctivě namáčela. A tak jsem po čase koupila originální beauty blender, protože mi pořád vrtalo hlavou, co na tom může být. 

A PANEBOŽE! Něco tak příjemného a měkkoučkého na pleti jsem od té doby chtěla už každý den. Originál se krásně zvětší, když ho namočíte, je strašně příjemný a za ty peníze stojí. Dá se s ním vytvořit mnohem přirozenější vzhled než se štětcem. Jediná nevýhoda je, že z něj prostě ten makeup snadno nedostanete, takže to nevypadá tak pěkně. Další minus je v tom, že ho musíte častěji měnit, jelikož v mokré houbě se prostě množí bakterie.  A holky teda taky často tvrdí, že s ním spotřebujete více make-upu, protože ho bb prostě sosá. Mně to ale žádná razantní změna nepřijde, vždycky se snažím dávat co nejméně to jde a s houbičkou to není jinak. Naopak mi přijde, že make-up krásně zapracuje a neroztahá ho všude kolem jako štětec a jak už jsem řekla, vytvoří krásný přirozený vzhled, což je ses štětcem složitější.
4 comments:

 1. Už som kdesi čítala taký fakt dobre spracovaný porovnávací článok a tá baba (naozaj si nepamätám kde to bolo) dospela presne k rovnakému názoru. Takisto som (ako si bola ty) zástancom štetcov ale ten beauty blender ma čím ďalej tým viac láka a už som pevne rozhodnutá, že ak sa do skúšania pustím tak určite s originalom :)
  Recenzie-Kozmetiky

  ReplyDelete
 2. Slyšla jsem, že ten pravý Beauty Blender je stokrát lepší a uvažuji o jeho koupi :)

  ReplyDelete
 3. Já používám mnoho let houbičku od BrushArt. Jsem s ní nadmíru spokojená. Mám už několikátou a nějak netoužím po originálu za několik stovek, když si vystačím s touhle za jednu stovku :-)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete
 4. Veľmi zaujímavé porovnanie, tiež som si nevedela predstaviť, aký veľký rozdiel môže byť medzi beauty blenderom a nejakou inou hubkou, ale ako pozerám, asi na tom niečo bude :)
  What A Fancy World

  ReplyDelete